Select Page

12. septembra se je osem učencev udeležilo atletskega mnogoboja v Radečah.

Luka Lazar je osvojil prvo mesto, Nina Lindič in Nina Rman sta osvojili drugo mesto, Zala Ostrovršnik in Lara Zakšek tretje mesto, Danijela Bec in Aleš Bec četrto mesto, Anamarija Bunderšek pa šesto mesto, vsak v svoji kategoriji.

no images were found

30. septembra je bilo v Brežicah ekipno področno tekmovanje v atletiki.

Tudi učenke naše šole so se udeležile tekmovanja, žal nismo imeli popolne ekipe, tri učenke so zbolele, ena učenka pa si je zadnji trenutek premislila in ni želela tekmovati, zato ekipno nismo bili konkurenčni. Posameznice pa so dosegle zelo dobre rezultate. Nina Rman je zmagala v metu vorteksa, Nika Klun in Danijela Bec sta osvojili četrto mesto. Z 8693 točkami so učenke osvojile 9. mesto.

Padel je tudi devetnajst let star šolski rekord v štafetnem teku na 4 X 100 m. Danijela, Hana, Nika in Nina sta starega popravile za dve desetinki.

18. oktobra je AK Sevnica v Šentjanžu organiziral »Tek za sevniški pokal«

Na teku je sodelovalo 16 učencev naše šole. Učenci in učenke so osvojili pet medalj. Zala Krmelj in Noel Ajnihar sta zasedla 2. mesto, Petra Knez, Uroš Bregar, Grega Krmelj pa 3. mesto.